Adres Kancelarii: Rynek 32, 59-220 Legnica | www.kancelaria-adwokacka.legnica.pl
adwokat Marta Marszałek-Kołodziej ...
Kancelaria Adwokacka Marty Marszałek-Kołodziej zapewni Państwu indywidualne podejście do sprawy, a także efektywne i praktyczne rozwiązania prawne. Nasze relacje z Klientami budujemy na wzajemnym zaufaniu, szacunku, dyskrecji i profesjonalizmie.
| telefon : 695 574 498
| e-mail: adwokat.marta.marszalek@gmail.com
| adres: Rynek 32, 59-220 Legnica
Adwokat Marta Marszałek-Kołodziej ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Wrocławskim, na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii na kierunku Prawo. Za obronę pracy magisterskiej pt. "Zabójstwo kwalifikowane" otrzymała dwie oceny bardzo dobre
W czerwcu 2005r. Marta Marszałek-Kołodziej przystąpiła do egzaminu konkursowego na aplikację adwokacką przy Komisji Egzaminacyjnej we Wrocławiu. Uzyskując pozytywny wynik 223 punktów, została wpisana na listę aplikantów adwokackich Okręgowej Rady Adwokackiej w Zielonej Górze. W trakcie odbywanej aplikacji przystąpiła do konkursu krasomówczego dla aplikantów adwokackich Rady zielonogórskiej, gdzie zajęła II miejsce. Reprezentując swoją Izbę na Dolnośląskim Konkursie Krasomówczym została uhonorowana I Wyróżnieniem. Aplikację adwokacką ukończyła w roku 2010r.
W dniach od 29 czerwca 2010r. do 02 lipca 2010r. Marta Marszałek-Kołodziej przystąpiła do egzaminu adwokackiego przy Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu. Z egzaminu tego uzyskała wynik pozytywny. Obecnie Adwokat Marta Marszałek-Kołodziej jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone | Copyrights 2012